RBA0026SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH

ARAU, Perlis

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
RBA0026
PPD
JPN PERLIS
Alamat
JALAN PADANG SIDING
Bandar / Poskod
2600 ARAU
Telefon
49861037
Emel
RBA0026@moe.edu.my
Bilangan Murid
809
Bilangan Guru
70

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH ialah RBA0026.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH?

SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH terletak di ARAU, Perlis. Alamat penuh: JALAN PADANG SIDING.

SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH berada di bawah pentadbiran JPN PERLIS.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (JPN PERLIS)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN PAUH.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori