RHA0003KVMenengah

KOLEJ VOKASIONAL ARAU

ARAU, Perlis

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
RHA0003
PPD
JPN PERLIS
Alamat
JALAN PADANG NYU
Bandar / Poskod
02600 ARAU
Telefon
049865211
Emel
RHA0003@moe.edu.my
Bilangan Murid
739
Bilangan Guru
117

Adakah anda admin di KOLEJ VOKASIONAL ARAU?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang KOLEJ VOKASIONAL ARAU

Apakah kod sekolah untuk KOLEJ VOKASIONAL ARAU?

Kod rasmi KPM untuk KOLEJ VOKASIONAL ARAU ialah RHA0003.

Di manakah lokasi KOLEJ VOKASIONAL ARAU?

KOLEJ VOKASIONAL ARAU terletak di ARAU, Perlis. Alamat penuh: JALAN PADANG NYU.

KOLEJ VOKASIONAL ARAU berada di bawah PPD mana?

KOLEJ VOKASIONAL ARAU berada di bawah pentadbiran JPN PERLIS.

Adakah KOLEJ VOKASIONAL ARAU menggunakan eKOKO?

KOLEJ VOKASIONAL ARAU belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (JPN PERLIS)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog KOLEJ VOKASIONAL ARAU.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori