YBB4337SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT

MARUDI, BARAM, Sarawak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
YBB4337
PPD
PPD BARAM
Alamat
D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH BARAM, JALAN KAMPUNG NARUM
Bandar / Poskod
98050 MARUDI, BARAM
Telefon
TIADA
Emel
sksungaibrit@gmail.com
Bilangan Murid
50
Bilangan Guru
9

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT ialah YBB4337.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT?

SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT terletak di MARUDI, BARAM, Sarawak. Alamat penuh: D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH BARAM, JALAN KAMPUNG NARUM.

SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT berada di bawah pentadbiran PPD BARAM.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD BARAM)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN SG BRIT.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori