YBB4101SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA

MIRI, Sarawak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
YBB4101
PPD
PPD MIRI
Alamat
D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH MIRI, TINGKAT 2, WISMA PERSEKUTUAN, JALAN KIPAS
Bandar / Poskod
98000 MIRI
Telefon
TIADA
Emel
ybb4101@moe.edu.my
Bilangan Murid
86
Bilangan Guru
10

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA ialah YBB4101.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA?

SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA terletak di MIRI, Sarawak. Alamat penuh: D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH MIRI, TINGKAT 2, WISMA PERSEKUTUAN, JALAN KIPAS.

SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA berada di bawah pentadbiran PPD MIRI.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD MIRI)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN KG. BERAYA.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori