YBB3310SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN

KANOWIT, Sarawak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
YBB3310
PPD
PPD KANOWIT
Alamat
D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH KANOWIT
Bandar / Poskod
96700 KANOWIT
Telefon
84738195
Emel
YBB3310@moe.edu.my
Bilangan Murid
203
Bilangan Guru
27

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN ialah YBB3310.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN?

SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN terletak di KANOWIT, Sarawak. Alamat penuh: D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH KANOWIT.

SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN berada di bawah pentadbiran PPD KANOWIT.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD KANOWIT)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN NANGA MACHAN.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori