YBA1321SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN GITA

KUCHING, Sarawak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
YBA1321
PPD
PPD KUCHING
Alamat
D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH KUCHING, JALAN DIPLOMATIK OFF JALAN BAKO PETRA JAYA
Bandar / Poskod
93050 KUCHING
Telefon
82256824
Emel
YBA1321@moe.edu.my
Bilangan Murid
663
Bilangan Guru
50

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN GITA?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN GITA

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN GITA?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN GITA ialah YBA1321.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN GITA?

SEKOLAH KEBANGSAAN GITA terletak di KUCHING, Sarawak. Alamat penuh: D/A PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH KUCHING, JALAN DIPLOMATIK OFF JALAN BAKO PETRA JAYA.

SEKOLAH KEBANGSAAN GITA berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN GITA berada di bawah pentadbiran PPD KUCHING.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN GITA menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN GITA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD KUCHING)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN GITA.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori