XBA6212SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA
SIPITANG, Sabah
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
XBA6212
PPD
PPD SIPITANG
Alamat
PETI SURAT 55
Bandar / Poskod
89857 SIPITANG
Telefon
TIADA
Emel
XBA6212@moe.edu.my
Bilangan Murid
114
Bilangan Guru
18
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA ialah XBA6212.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA?
SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA terletak di SIPITANG, Sabah. Alamat penuh: PETI SURAT 55.
SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA berada di bawah pentadbiran PPD SIPITANG.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD SIPITANG)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN MELALIA.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori