XBA5117SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN
KOTA MARUDU, Sabah
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
XBA5117
PPD
PPD KOTA MARUDU
Alamat
PETI SURAT 319
Bandar / Poskod
89108 KOTA MARUDU
Telefon
TIADA
Emel
XBA5117@moe.edu.my
Bilangan Murid
234
Bilangan Guru
31
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN ialah XBA5117.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN?
SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN terletak di KOTA MARUDU, Sabah. Alamat penuh: PETI SURAT 319.
SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN berada di bawah pentadbiran PPD KOTA MARUDU.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD KOTA MARUDU)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN ONGKILAN.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori