XBA5089SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT
KUDAT, Sabah
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
XBA5089
PPD
PPD KUDAT
Alamat
PETI SURAT 320
Bandar / Poskod
89058 KUDAT
Telefon
TIADA
Emel
XBA5089@moe.edu.my
Bilangan Murid
134
Bilangan Guru
17
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT ialah XBA5089.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT?
SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT terletak di KUDAT, Sabah. Alamat penuh: PETI SURAT 320.
SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT berada di bawah pentadbiran PPD KUDAT.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD KUDAT)
- XHA5002KOLEJ VOKASIONAL KUDAT
- XCC5012SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) HWA LIAN
- XCC5034SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) LOK YUK BATU 1 KUDAT
- XCC5031SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) LOK YUK PINANGSOO KUDAT
- XCC5042SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) OUR LADY IMMACULATE KUDAT
- XCC5052SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) SACRED HEART TAJAU KUDAT
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN PARAPAT DARAT.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori