XBA3142SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN

LAHAD DATU, Sabah

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
XBA3142
PPD
PPD LAHAD DATU
Alamat
Peti Surat 61484
Bandar / Poskod
91123 LAHAD DATU
Telefon
89897713
Emel
XBA3142@moe.edu.my
Bilangan Murid
215
Bilangan Guru
18

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN ialah XBA3142.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN?

SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN terletak di LAHAD DATU, Sabah. Alamat penuh: Peti Surat 61484.

SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN berada di bawah pentadbiran PPD LAHAD DATU.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD LAHAD DATU)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN TERUSAN.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori