XBA2081SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS
SANDAKAN, Sabah
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
XBA2081
PPD
PPD SANDAKAN
Alamat
BEG BERKUNCI 02, WISMA PERSEKUTUAN SANDAKAN
Bandar / Poskod
90400 SANDAKAN
Telefon
TIADA
Emel
XBA2081@moe.edu.my
Bilangan Murid
13
Bilangan Guru
7
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS ialah XBA2081.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS?
SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS terletak di SANDAKAN, Sabah. Alamat penuh: BEG BERKUNCI 02, WISMA PERSEKUTUAN SANDAKAN.
SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS berada di bawah pentadbiran PPD SANDAKAN.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD SANDAKAN)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN PITAS.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori