XBA1028SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN

KENINGAU, Sabah

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
XBA1028
PPD
PPD KENINGAU
Alamat
PETI SURAT 193
Bandar / Poskod
89008 KENINGAU
Telefon
87391198
Emel
XBA1028@moe.edu.my
Bilangan Murid
755
Bilangan Guru
57

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN ialah XBA1028.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN?

SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN terletak di KENINGAU, Sabah. Alamat penuh: PETI SURAT 193.

SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN berada di bawah pentadbiran PPD KENINGAU.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD KENINGAU)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN LUAGAN.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori