WBA0051SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA

KUALA LUMPUR, Kuala Lumpur

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
WBA0051
PPD
PPW BANGSAR PUDU
Alamat
JALAN DESA UTAMA, TAMAN DESA
Bandar / Poskod
58100 KUALA LUMPUR
Telefon
379801012
Emel
WBA0051@moe.edu.my
Bilangan Murid
591
Bilangan Guru
48

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA ialah WBA0051.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA?

SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA terletak di KUALA LUMPUR, Kuala Lumpur. Alamat penuh: JALAN DESA UTAMA, TAMAN DESA.

SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA berada di bawah pentadbiran PPW BANGSAR PUDU.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPW BANGSAR PUDU)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN DESA.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori