WBA0021SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU
KUALA LUMPUR, Kuala Lumpur
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
WBA0021
PPD
PPW SENTUL
Alamat
BATU 4 1/2, JALAN IPOH
Bandar / Poskod
51200 KUALA LUMPUR
Telefon
362589218
Emel
WBA0021@moe.edu.my
Bilangan Murid
522
Bilangan Guru
36
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU ialah WBA0021.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU?
SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU terletak di KUALA LUMPUR, Kuala Lumpur. Alamat penuh: BATU 4 1/2, JALAN IPOH.
SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU berada di bawah pentadbiran PPW SENTUL.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPW SENTUL)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN KG BATU.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori