NEA3037SBPMenengah
SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU
REMBAU, Negeri Sembilan
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
NEA3037
PPD
PPD REMBAU
Alamat
PILIN
Bandar / Poskod
71300 REMBAU
Telefon
066970037
Emel
NEA3037@moe.edu.my
Bilangan Murid
870
Bilangan Guru
69
Adakah anda admin di SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU ialah NEA3037.
Di manakah lokasi SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU?
SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU terletak di REMBAU, Negeri Sembilan. Alamat penuh: PILIN.
SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU berada di bawah pentadbiran PPD REMBAU.
Adakah SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU menggunakan eKOKO?
SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD REMBAU)
- NHA3002KOLEJ VOKASIONAL DATO LELA MAHARAJA
- NHA3001KOLEJ VOKASIONAL DATO' UNDANG HJ. MUHAMAD SHARIP
- NBC3028SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PEI HWA PEDAS
- NBC3029SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) PEI TECK KOTA
- NBC3027SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (CINA) YUK HUA REMBAU
- NBD3031SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN (TAMIL) LADANG BATU HAMPAR
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH MENENGAH SAINS REMBAU.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori