MBB1029SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK
JASIN, Melaka
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
MBB1029
PPD
PPD JASIN
Alamat
JALAN PAYA BATU
Bandar / Poskod
77000 JASIN
Telefon
65291267
Emel
MBB1029@moe.edu.my
Bilangan Murid
696
Bilangan Guru
63
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK ialah MBB1029.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK?
SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK terletak di JASIN, Melaka. Alamat penuh: JALAN PAYA BATU.
SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK berada di bawah pentadbiran PPD JASIN.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD JASIN)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN AIR BARUK.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori