JBA7010SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI

SEGAMAT, Johor

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
JBA7010
PPD
PPD SEGAMAT
Alamat
KG. SPANG LOI, BATU ANAM
Bandar / Poskod
85100 SEGAMAT
Telefon
TIADA
Emel
JBA7010@moe.edu.my
Bilangan Murid
62
Bilangan Guru
12

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI ialah JBA7010.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI?

SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI terletak di SEGAMAT, Johor. Alamat penuh: KG. SPANG LOI, BATU ANAM.

SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI berada di bawah pentadbiran PPD SEGAMAT.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD SEGAMAT)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN SPANG LOI.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori