JBA3053SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI

PENGERANG, Johor

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
JBA3053
PPD
PPD KOTA TINGGI
Alamat
KAMPUNG PUNGGAI
Bandar / Poskod
81620 PENGERANG
Telefon
TIADA
Emel
JBA3053@moe.edu.my
Bilangan Murid
120
Bilangan Guru
13

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI ialah JBA3053.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI?

SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI terletak di PENGERANG, Johor. Alamat penuh: KAMPUNG PUNGGAI.

SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI berada di bawah pentadbiran PPD KOTA TINGGI.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD KOTA TINGGI)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN PUNGGAI.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori