JBA3051SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT
KOTA TINGGI, Johor
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
JBA3051
PPD
PPD KOTA TINGGI
Alamat
JALAN TANJUNG SEDILI
Bandar / Poskod
81910 KOTA TINGGI
Telefon
78918001
Emel
JBA3051@moe.edu.my
Bilangan Murid
257
Bilangan Guru
23
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT ialah JBA3051.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT?
SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT terletak di KOTA TINGGI, Johor. Alamat penuh: JALAN TANJUNG SEDILI.
SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT berada di bawah pentadbiran PPD KOTA TINGGI.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD KOTA TINGGI)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN GEMBUT.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori