JBA0005SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN

BATU PAHAT, Johor

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
JBA0005
PPD
PPD BATU PAHAT
Alamat
KM 09, KAMPUNG BAGAN
Bandar / Poskod
83000 BATU PAHAT
Telefon
74139916
Emel
JBA0005@moe.edu.my
Bilangan Murid
130
Bilangan Guru
18

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN ialah JBA0005.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN?

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN terletak di BATU PAHAT, Johor. Alamat penuh: KM 09, KAMPUNG BAGAN.

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN berada di bawah pentadbiran PPD BATU PAHAT.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD BATU PAHAT)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori