DBA3212SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG

PASIR MAS, Kelantan

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
DBA3212
PPD
PPD PASIR MAS
Alamat
KG KEDONDONG
Bandar / Poskod
17010 PASIR MAS
Telefon
1165735342
Emel
DBA3212@moe.edu.my
Bilangan Murid
290
Bilangan Guru
37

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG ialah DBA3212.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG?

SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG terletak di PASIR MAS, Kelantan. Alamat penuh: KG KEDONDONG.

SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG berada di bawah pentadbiran PPD PASIR MAS.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD PASIR MAS)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN KEDONDONG.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori