DBA2171SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK
MACHANG, Kelantan
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
DBA2171
PPD
PPD MACHANG
Alamat
KG LABOK, JALAN JOH
Bandar / Poskod
18500 MACHANG
Telefon
97879946
Emel
DBA2171@moe.edu.my
Bilangan Murid
462
Bilangan Guru
47
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK ialah DBA2171.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK?
SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK terletak di MACHANG, Kelantan. Alamat penuh: KG LABOK, JALAN JOH.
SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK berada di bawah pentadbiran PPD MACHANG.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD MACHANG)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN LABOK.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori