DBA2166SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR

MACHANG, Kelantan

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
DBA2166
PPD
PPD MACHANG
Alamat
KG. DEWAN BESAR
Bandar / Poskod
18500 MACHANG
Telefon
1165734343
Emel
DBA2166@moe.edu.my
Bilangan Murid
347
Bilangan Guru
37

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR ialah DBA2166.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR?

SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR terletak di MACHANG, Kelantan. Alamat penuh: KG. DEWAN BESAR.

SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR berada di bawah pentadbiran PPD MACHANG.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD MACHANG)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN DEWAN BESAR.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori