BBA8214SKRendah
SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA
PETALING JAYA, Selangor
Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
BBA8214
PPD
PPD PETALING UTAMA
Alamat
JALAN SS 2/95
Bandar / Poskod
47300 PETALING JAYA
Telefon
378744527
Emel
BBA8214@moe.edu.my
Bilangan Murid
138
Bilangan Guru
21
Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA?
Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.
Tuntut & Daftar SekolahSoalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA
Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA?
Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA ialah BBA8214.
Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA?
SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA terletak di PETALING JAYA, Selangor. Alamat penuh: JALAN SS 2/95.
SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA berada di bawah PPD mana?
SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA berada di bawah pentadbiran PPD PETALING UTAMA.
Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA menggunakan eKOKO?
SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.
Terokai lebih lanjut
Sekolah berdekatan (PPD PETALING UTAMA)
Sematkan badge di website sekolah
Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN TAMAN SEA.
Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori