BBA8213SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA

SHAH ALAM, Selangor

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
BBA8213
PPD
PPD PETALING PERDANA
Alamat
SEKSYEN 4
Bandar / Poskod
40000 SHAH ALAM
Telefon
355195148
Emel
BBA8213@moe.edu.my
Bilangan Murid
1,365
Bilangan Guru
100

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA ialah BBA8213.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA?

SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA terletak di SHAH ALAM, Selangor. Alamat penuh: SEKSYEN 4.

SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA berada di bawah pentadbiran PPD PETALING PERDANA.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD PETALING PERDANA)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN RAJA MUDA.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori