BBA1037SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA

BANTING, Selangor

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
BBA1037
PPD
PPD KUALA LANGAT
Alamat
JALAN SULTAN ABDUL SAMAD
Bandar / Poskod
42700 BANTING
Telefon
331201267
Emel
BBA1037@moe.edu.my
Bilangan Murid
866
Bilangan Guru
68

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA ialah BBA1037.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA?

SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA terletak di BANTING, Selangor. Alamat penuh: JALAN SULTAN ABDUL SAMAD.

SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA berada di bawah pentadbiran PPD KUALA LANGAT.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD KUALA LANGAT)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN JUGRA.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori