ABB2093SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH

TERONOH, Perak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
ABB2093
PPD
PPD KINTA SELATAN
Alamat
JALAN BESAR
Bandar / Poskod
31750 TERONOH
Telefon
53676237
Emel
ABB2093@moe.edu.my
Bilangan Murid
310
Bilangan Guru
28

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH ialah ABB2093.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH?

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH terletak di TERONOH, Perak. Alamat penuh: JALAN BESAR.

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH berada di bawah pentadbiran PPD KINTA SELATAN.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD KINTA SELATAN)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN SERI TRONOH.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori