ABAB005SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR

SELEKOH, Perak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
ABAB005
PPD
PPD BAGAN DATUK
Alamat
KM32 JALAN BAGAN DATOH
Bandar / Poskod
36200 SELEKOH
Telefon
56480201
Emel
ABA5031@moe.edu.my
Bilangan Murid
147
Bilangan Guru
20

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR ialah ABAB005.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR?

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR terletak di SELEKOH, Perak. Alamat penuh: KM32 JALAN BAGAN DATOH.

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR berada di bawah pentadbiran PPD BAGAN DATUK.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD BAGAN DATUK)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN BAGAN PASIR.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori