ABA0120SKRendah

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT

SUNGKAI, Perak

Belum berdaftarTuntut sekolah ini
Kod Sekolah KPM
ABA0120
PPD
PPD BATANG PADANG
Alamat
FELDA GUNUNG BESOUT 01
Bandar / Poskod
35600 SUNGKAI
Telefon
54311819
Emel
ABA0120@moe.edu.my
Bilangan Murid
439
Bilangan Guru
44

Adakah anda admin di SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT?

Daftar sekolah anda di eKOKO untuk uruskan PAJSK, kehadiran kokurikulum, laporan program dan pengurusan unit — semuanya percuma untuk mula.

Tuntut & Daftar Sekolah

Soalan Lazim tentang SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT

Apakah kod sekolah untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT?

Kod rasmi KPM untuk SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT ialah ABA0120.

Di manakah lokasi SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT?

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT terletak di SUNGKAI, Perak. Alamat penuh: FELDA GUNUNG BESOUT 01.

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT berada di bawah PPD mana?

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT berada di bawah pentadbiran PPD BATANG PADANG.

Adakah SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT menggunakan eKOKO?

SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT belum berdaftar di eKOKO. Admin sekolah boleh menuntut sekolah ini secara percuma di halaman pendaftaran.

Terokai lebih lanjut

Sekolah berdekatan (PPD BATANG PADANG)

Sematkan badge di website sekolah

Copy widget percuma untuk pamer status pendaftaran eKOKO di website atau blog SEKOLAH KEBANGSAAN SERI BESOUT.

Dapatkan Badge

Sumber data: Direktori Sekolah Kementerian Pendidikan Malaysia (KPM). Kembali ke direktori